Ceny elektrické energie 2013

Ceny elektrické energie v roce 2013

Ceny elektrické energie 2013

Pokud se zajímáte o ceny elektrické energie 2013, můžete být zmatení spoustou rozdílných údajů, se kterými se můžete setkat.

Údaje se mnohdy liší opravdu diametrálně a tak se Vám může stát, že narazíte třeba na článek, ve kterém se píše, že ceny elektrické energie v roce 2013 by měly vzrůst o 3 %, jinde ale píší, že je může být až o 30 % a to je opravdu rozdíl.

Reálné ceny elektrické energie rok 2013

V reálu to ovšem vypadá tak, že ceny elektrické energie 2013 jsou vyšší v průměru o 3,4%. Nejvíce dochází k navyšování ceny elektřiny u velkých dodavatelů, u malých je to o něco méně. U největších dodavatelů dochází k nárůstu ceny elektrické energie v roce 2013 v průměru o 4,9%. V reálu to znamená, že cena za elektřinu pro domácnosti stoupla u některých dodavatelů z 1,73 Kč / kWh na 1,88 Kč / kWh.Jak snížit ceny elektrické energie 2013

Jaké budou ceny elektrické energie 2013

Odpověď na otázku jak snížit Vaši cenu elektrické energie v roce 2013, je ve volbě distributora elektřiny a především vhodného tarifu. Důležité ale je také to, jak se ke spotřebě stavíte ve své vlastní domácnosti. Základní pravidlo je využívání úsporných domácích spotřebičů, což platí stále a ne jenv roce 2013.

Vyberte si levnějšího dodavatele

Pokud si nejste jistí, zda Váš dodavatel elektrické energie je ten nejvýhodnější, můžete vyzkoušet kalkulačku ceny elektřiny. Můžete zde porovnat nabídky jednotlivých dodavatelů a pokud bude některý levnější než je ten Váš současný, můžete pomocí jednoduché online žádosti přejít k tomu levnějšímu.Náš tip: Na Maxi-Půjčky.cz žádejte nejrůznější typy půjček on-line - půjčky pro důchodce, půjčky pro nezaměstnané, půjčky pro matky na mateřské dovolené. Najdete zde také množství doporučení, rad a informací na co si dávat pozor při uzavírání půjček.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna

Pravidla pro poskytování rady při výběru úvěru

Jak změnit dodavatele energií?

Výhody a nevýhody bankovní půjčky

Informace o SMS půjčce bez nahlížení do registru

Slevomat.cz - pobyty pro dva

Porovnání cen elektřiny

Srovnávač cen Zboží c.z.

Rychlá půjčka do 5000 Kč

Srovnání cen elektřiny

Výroba elektrické energie doma

Okamžitá půjčka ihned na účet

Potřebujete pomoct s PC?